Lokalita

projektu

Jedinečná poloha projektu Viladomy Jizerská Vám poskytne bohaté sportovní, kulturní a turistické vyžití v nezvyklé míře. Můžete si vybrat z mnoha oblastí. A to nejlepší je, že máte vše na dosah.

Krátkou procházkou se dostanete do ZOO Liberec, nedaleké Botanické zahrady či na libereckou přehradu. V blízkosti se nachází Technická univerzita. Sál Lidové sady pravidelně pořádá různá divadelní či hudební vystoupení. Okolí Lesního koupaliště je protkáno nespočtem běžeckých a cyklo tratí.

Malebné městečko Bedřichov je vzdálené 10 minut jízdy autem. Zde se nachází spousta běžeckých, cyklistických či běžkařských tratí. Je zde i několik sjezdovek. Další sportovní vyžití Vám poskytne nedaleký Ski areál Ještěd. Bydlení v Jizerské ulici je postaveno na dokonalém žití v souladu s přírodou a zároveň skvělé dostupnosti města. Skvělá občanská vybavenost. Zastávka MHD je 100 m od výstavby. Škola i školka jsou v blízkosti.

ADRESA PROJEKTU:
Viladomy Jizerská
Jizerská -Starý Harcov
Liberec 460 14

Viladomy Jizerská
Zastávka autobusu
Obchod
Rozhledna
Hřiště
Lanový park
Studánka
Univerzita
Restaurace
Zoo

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

PRODEJ BYTŮ - Vlasta Deimlingová
Tel.: +420 608 069 628
E-mail: vlasta.deimlingova@gmail.com

Vyžití v okolí projektu

ZOO
(2,2 km – 4 min)

Liberecká ZOO patří k nejstarším zoologickým zahradám v České republice. Je ideální pro celoroční výlety rodin s malými dětmi. Chovají přes 170 druhů zvířat a pouze v Zoo Liberec můžete spatřit bílou formu tygra indického.

BOTANICKÁ ZAHRADA
(3 km – 6 min)

Botanická zahrada v Liberci překročila věk 120ti let. Díky její dlouhé historii a přechovávání dědictví po minulých zahradnických generacích se může pyšnit sbírkou orchidejí, kapradin, bromé- liovitých rostlin a masožravých rostlin. K její tradici patří i pavilon akvárií.

LIBERECKÝ BAZÉN
(3,7 km – 7 min)

Liberecký bazén Vám nabízí aktivní formy odpočinku pro celou Vaší rodinu. Liberecký bazén má největší tobogán mezi Moskvou a Mnichovem. V objektu se také nachází potápěčská věž a dětská sauna. Kromě bazénu nabízí areál i fitness, spinning a další aktivity.

BEDŘICHOV
(6,2 km – 9 min)

Bedřichov patří mezi oblíbené místo sportovců. V létě slouží Bedřichov jako místo pro turistiku a cyklistiku po Jizerských horách. Přímo nad Bedřichovem se nachází krásná rozhledna Královka. Naopak v zimě Bedřichov slouží jako skvělé místo pro běžecké výpravy.

JIZERSKÉ HORY
(1,2 km – 2 min)

Nejsevernější pohoří Česka, Jizerské hory, jsou velmi oblíbenou turistickou, rekreační a také sportovní oblastí. Jizerské hory jsou také významnou horolezeckou oblastí. Nabízejí výhradně výstupy po drsné a ostré žule, které mají podobný tradiční charakter jako pískovcové lezení.

ROZHLEDNA NA LIBERECKÉ VÝŠINĚ
(2,5 km – 6 min)

Liberecká výšina, rozhledna s restaurací, která se nachází v lesích Lidových sadů, Vás uchvátí svým nádherným výhledem na většinu zastavěné plochy Liberce až po dominantu oblasti a vrchu Ještědu.

OBLASTNÍ GALERIE
(3,1 km – 5 min)

Oblastní galerie v Liberci je specializovanou sbírkotvornou institucí. Pečuje o rozsáhlé umělecké sbírky a návštěvníkům nabízí prohlídku tří stálých expozic evropského a českého umění. Pravidelně připravuje krátkodobé výstavy a výstavy v grafickém kabinetu.

SEVEROČESKÉ MUZEUM
(3,2 km – 6 min)

Severočeské muzeum patří mezi největší muzea v České republice a je nejstarším muzeem uměleckoprůmyslové typu. Dnes zahrnuje Severočeské muzeum kromě bohaté knihovny tři sbírková oddělení, přírodovědecké, historické a uměleckohistorické.

DIVADLO F. X. ŠALDY
ŠALDY (4 km – 10 min)

Divadlo F. X. Šaldy patří k nejstarším divadlům v České republice. V současnosti má liberecké divadlo 3 profesio- nální soubory – činohru, operu a balet.